4. Arco Larrazuria CrianzaArco Larrazuria Crianza    RIOJA · DENOMINACE KVALIFIKOVANÉHO PŮVODU 

Víno vyrobené z hroznů z oblastí Rioja Alavesa do Rioja Alta.
Vyrobeno z z hroznů Tempranillo 80%,
5%  Grenache, 10% Mazuelo 5% Viura.DEGUSTACE Ciste, jasné víno.  Znaky,  ostružin, plody na ovoce Poznámky,  Hřebíček, balsamic, lichořice, karamelová.

NÁZEV vína: Arco Larrazuría
Chut: Crianza Red
Výrobní plocha: Rioja
HARVEST: 2010 DOCA HODNOCENÍ:. Vynikající
BLEND: Tempranillo
Typ láhve: Bordelaise 

ANALYTICKÉ ÚDAJE

Obsah alkoholu: 14,5% obj.
Celková kyselost: 5,5 g / l
pH: 3,55
těkavých kyselin: 0,64 g / l
SO2L: 30 mg / l

Charakteristika Zpracování Víno Vyrobeno hroznů zz Oblasti Rioja Alavesa. Vyrobené Víno z hroznů Tempranillo 85%, 10% AZ 5% Grenache hroznů hroznů Viura. Hrozny byly sklizeny Ručné k Rychlé přeneseny Dělať Vinařství. Sklepě bidet v ložisku se vylíhnou je macerace poly alkoholové kvašení s kontrolovanou teplotou začátku Až Dělať mladiny - Víno udržuje Charakteristiky odrůd, Které Maji BYT I provedeny.Víno Pak DEJ je francouzských provést amerických dubových sudech, KDE zůstalo Dobuan 24 měsíců po, po pot přírodním vyčištění rostlinnými bílkovinami baleno bylo to uchováváno v láhvi Dobuan 12 měsíců Po. 

Údaje O HARVESTECH Počasí Bylo Velmi příznivé, Coz umožnilo zachovat Vynikající vegetativní Stav na hygienický Vinohradu. Obecný vinic vývoj v velmi dobrý Treni bylo 2010 Protože vegetativní cyklus se vyvíjel významných výskytů bez Jak typu klimatologického, Tak škůdců dělat chorob. Kvetoucí na sety ovocné znamená uskutečnily s určitým zpožděním v měsíci Červeň, čímž se vyvinuly Hrozný Stredné Velké Velikosti. Zdůrazňuje Vynikající vegetativní stav neuvádí se hygienický udržovaný Vinohradem AZ Dělať cyklu Konce.

Degustace Poznámky Ciste, jasne víno s bohatými slzami. Zobrazuje středněvrstvou barvu s rubínovým odstínem s nepatrným šindelovým iridescencí. My ukazuje rovnováhu Mezi hlavní Postavy, ostružiny, švestky, ABY ovoce Soussene na terciární pikantní Poznámky, Hřebíček, balsamico, lékořice, ABY Cedru na uzené, karamelová na VŠECHNY do Z NICH zabalené v tenkém k pronikavým smyslem pro mléko, Kakao, tabák, ABY minerální Látky, Vůně Suché JE, JE alkohol zřejmý, pivo Rychle, Čerstvý na na Přátelský Raz Teplého k Velmi Vyvážený ukazuje. Je to víno s dlouhou dochutí.

TRADEA spol. s ro 
SEED ID Dovozce, zástupce a distributor ve společnosti Exclusive 
pro všechny produkty  
značky Bodegas Ibaiondo, 
na území České republiky

SKYPE: LosAndes.cz
E-mail: info (at) tradea.cz

Comments